| ineedyoudear a întrebat:

Credeți că dacă o prietenă ma împins în băiatul pe care eu îl plac ( el știe sentimentele mele față de el ) și mai era cu câțiva prieteni ( asta s.a întâmplat în timpul școlii într-o pauză ) iar dupa ce am trecut de el, el a început să râdă puțin, sincer, ce să înțeleg? Că m-am făcut de râs? straight face

5 răspunsuri:
| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Nu? happy, cu ce sa te faci de ras? Ca prietena ta te-a impins si fara sa vrei te-ai inpiedicat, daca el o sa mai rada tu trubuie sa ai capu in sus, si sa nu-l bagi in seama ca o sa se sature el sa rada

| K4sZz a răspuns:

Poate a ras pentru ca te place si el happy dar sigur nu a ras in modul cel rau happy a ras ca i se pare amuzant stiind ca tie iti place de el si colega ta te-a impins tocmai in el happy cum a zis si AleeAlexaandraa capu sus happy Cu capu sus si zambetu pe fata treci prin viata happy Bafta :p

| ineedyoudear explică (pentru K4sZz):

Aşa crezi tu? că a râs pentru că i se pare amuzant faptul că m-a împins tocmai în el, știind că-mi place de el? și pentru că și el s-ar putea să mă placă? M-aș bucura sincer să știu că e așa! laughing dar na... eu nu prea cred

| K4sZz a răspuns (pentru ineedyoudear):

Eu in general rad din acest motiv happy stiind ca o fata ma place si o colega o impinge in mine din ambitie happy mi se pare foarte funny acu nu stiu care e si parerea ta happy

| ineedyoudear explică (pentru K4sZz):

Păi vezi, asta e părerea ta, şi asta crezi tu, că este funny şi nu ştiu ce, dar poate el... mna sad