| adi_3786 a întrebat:

Crede-ti ca banii sunt ce-i mai importanti din viata unei persoane? Daca nu, ce ii ce-i mai important in viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Nu! Categoric! Banii nu iti aduc fericirea. Oricat de multi bani ai avea unele lucruri nu le poti cumpara nici cu cea mai mare avere.
Cred ca dragostea este cea mai importanta pentru ca in doi treci mai usor peste toate.Cu persoana iubita te simti protejata si in siguranta mereu, simti ca poti sa depasesti orice obstacol.Simti ca in doi deciziile se iau mai usor. Te pup:*

1 răspuns:
| IamTitanum a răspuns:

Sa fiu fericita, iubita si acceptata