| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca adolescenta este o varsta dificila? happy

Răspuns Câştigător
| BomboniQA12 a răspuns:

Intr-adevar e o perioada foarte dificila.O perioada in care totul ne pare frumos distractiv dar totodata si foarte greu.In aceasta perioada avem atitea intrebari de pus dar la car enu primim nici un raspuns uneori, raspunsuri care de fapt trebuie sa le gasim singuri.Adolescenta virsta cea mai grea si cea mai frumoasa si ea mai distractiva insa asa cum este ea trebuie sa o acceptam si s ao facem dupa placul nostru pentru a ne simti cel mai bine!

1 răspuns:
| Flafy1920 a răspuns:

Cea mai dificila.din pacate. iti spun asta pentru ca si eu sunt adolescent si acum incep sa ma trezesc la realitate. sper sa nu fie prea tarziu. dar in acelasi timp este si cea mai distractiva perioada din viata. PROFITA!