| Usgs a întrebat:

Credeti ca daca te uiti in oglinda cu lumanarea la 00 noaptea se intampla ceva?
Chestia cu Bloddy Mary

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Evident ca nu se intampla nimic dar daca tu o sa faci asta si o sa te gandesti ca o sa se intample ceva, creierul o sa te faca sa vezi lucruri care nu sunt adevarate. Depinde doar de ce gandesti tu. happy

| aditimus a răspuns:

Fake

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bloody Mary. Nu se întâmplă nimic, dar dacă ești semi adormit, vei avea oarece vise lucide, cum se numesc mai nou, adică ceva horror.

| Andreeush a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.

| PainTech a răspuns:

Nu. Mai întâi trebuie sa dai 7 ture de biserică și apoi să te uiți în oglindă la ora 00:00 cu o lumânare aprinsă.

Vezi că dacă lumânarea e de-aia ieftina contrafăcută nu merge. Demonii au standarde.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru PainTech):

Nu e bine 7 ture. Acestea se fac din 3 in trei. Cel mai bine 9.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Nu cred

| Dana1999 a răspuns:

Vei visa urat la noapte. Stai cuminte

| Ionut659 a răspuns:

Nu