| AlxGoliatH a întrebat:

Credeti ca este o alegerea buna sa cumpar un Huawei ascend g300? Multi spun ca este o firma foarte proasta, dar acest telefon este chiar foarte bun la pretul sau.Sa cumpar acest model sau sa imi iau un Lg l5? Eu pe telefon o sa ma joc, o sa stau pe net si o sa ascult muzicahappy

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Firma nu e proasta (am un telefon de la ei de vreo 5 ani si inca merge perfect) doar ca e vazuta foarte prost (ca orice brand chinezesc). Raport calitate pret insa e foarte ok. Go 4 it.