| alexalx1234 a întrebat:

Credeti ca este o idee buna sa ii cer unei fete părerea despre mine?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă o cunoști de ceva timp nu e nimic rău să o întrebi.

| Sofer a răspuns:

Daca te cunoaste poti sa ii ceri o parere.

| FreddieM a răspuns:

Cred ca ar fi o idee excelenta, asa poti realiza cum esti perceput realmente in jur, mai ales printre fete, si vei avea sansa sa aduci unele corectari daca ar fi necesar. Pace

Răspuns utilizator avertizat
| bvzmsam a răspuns:

NU pot spune daca e o idee buna sau rea, este asa cum o consideri tu, dar daca intrebi pe cineva ce parere are despre tine ar fi bine sa o intrebi fata in fata astfel sa fii convins ca este mult mai real ce spune despre tine decat un mesaj gandit.

| prietenimereu a răspuns:

Da de ce nu ????