| Usgs a întrebat:

Credeti ca exista fenomene paranormale? Vi s-a intamplat ceva de genul asta?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În nuvelele mele găsești nenumărate, întâmplate mie sau celor apropiați.
https://dosarelexsikix.blogspot.com/2018/03/cuprins_19.html

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lipsea unu sa ma impuste in vis dar nu a fost sa fie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, cred, mi s-a întâmplat. Dar nu cred că sunt sunt generate de entități din altă lume, sau miracole generate de asemenea entități.

| Usgs explică (pentru sadrian46):

Si ce fenomen paranormal vi s-a intamplat?

| sadrian46 a răspuns (pentru Usgs):

În nuvelele mele găsești nenumărate, întâmplate mie sau celor apropiați.
https://dosarelexsikix.blogspot.com/2018/03/cuprins_19.html

| CodrutElian1990 a răspuns:

In epoca de piatra, cand inca nu se stia provenienta fulgerului, se spunea ca este focul venit de la divinitate, drept pedeapsa.

| Eireann a răspuns:

Am lucrat intr-o cladire despre care se spunea ca e bantuita, de obicei despre foste ospicii devenite spitale umbla vorba astsa.