| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că există o vârstă maxima pana la care un băiat trebuie sa își facă o iubita?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 30 e tarziu, la 25 sperantele se duc si la 20 e ideal sa aiba familie. La cata dezordine intre oameni e pentru unii e imposibil sa mai creada in viitorul impreunat, altii mai spera in zadar

| mihai69 a răspuns:

Nimeni nu TREBUIE să-și facă iubit/ă.
Sentimentele apar când nu te aștepți și, adesea, pentru cine nu te aștepți.

| Andreeush a răspuns:

Nu, poți să îți faci oricând o iubită, indiferent se vârstă.

| dannyel86 a răspuns:

Nu ti s-a spus deja ca iubirea nu are varsta? happy
Faptul ca trebuie sa ai o iubita sau sa te casatoresti la o anumita varsta e gandirea toxica a societatii romanesti.
Dragostea si persoana potrivita nu apar la ore fixe!winking
Traieste-ti viata asa cum vrei si vei fi fericit!
Daca vei intalni marea dragoste la 30 de ani, inseamna ca asa a fost sa fie.

| Plato a răspuns:

Sa mananci trebuie, sa-ti faci iubita nu trebuie. E o optiune. Nu, nu exista o varsta maxima.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Poți să-ți faci una și la 100 de ani!