| SofiaMaria32567 a întrebat:

Credeți că ma place crush, daca mereu când mă întorc să mă uit la el, el deja se uita la mine sau când o aflat că îl plac și gen nu o aflat de la mine ci de la clasa el o zâmbit și mereu când zice cineva ceva de noi doi, el zâmbește și nu zice nu sau ceva?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună, Maria! happy Eu cred că te place. Ce poveste intensă trăiești. Când am citit, mi-am și imaginat. big grin Trăiești ceva foarte intens și emoționant. Cred că te-ai îndrăgostit. E un semn, un început că și el îți împărtășește aceleași sentimente. happy Așteaptă să mai "obții" dovezi și motive în privința asta.winking Mult succes și mă bucur pentru voi! Funda? big grin

1 răspuns:
| Den1sa a răspuns:

S-ar putea, dar poate e timid sa recunoasca, mai rau de mine pentru ca desi "crush-ul" ma place nu a recunoscut niciodata si nici nu cred ca o va facelaughing