| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Credeti ca mananc mult?
Ieri am mancat pepene rosu la ora 11 un strugure la pranz ciorba de pui cu salata de castraveti la 16 un mar iar seara o salata de rosii. Credeti ca este prea mult?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu-i deloc exagerat. Tu consumi putine calorii si nu are unde sa se depuna pe tine. Stai linistita Didişor!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Enorm. ai sa te faci cat casa de la 3 legume

| diamondsonmytongue a răspuns:

Buna, nu.
In general, trebuie trei mese / zi.
Dupa parerea mea, micul dejun trebuie sa fie cea mai consistenta masa a ta si sincer, ai mai putea adauga ceva.
E ok ca mananci fructe si legume, dar totusi trebuie sa ai ceva consistent si care sa te sature.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| anadanielaaaaa181 a răspuns:

Nu, din contră, chiar puțin. E bine să mănânci cât mai diversificat și poți mânca și ceva mai mult, mănânci puțin, oricum.