| Boom1996p a întrebat:

Credeti ca mediile de admitere la liceu vor fi mai mici anul acesta? Eu sper ca dahappy

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Spunea o tanti la tv ca au fost multi care ori au absentat ori nu au intrat in examen.
Iar anul trecut situatia a fost dezastruoasa, din 220.000, 105.000 au luat sub 5 la examene. Mai rau decat acum 2 ani. Tind sa cred ca anul asta vor scadea mai mult.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred.

| deeeaqq a răspuns:

Ar fi aiurea să fie mediile mai mici din moment ce a fost ușor atât la română, cât și la matematică.

| Anuket a răspuns:

Din contra, e posibil să fie mai mari.