| Cristina8145 a întrebat:

Credeti ca merita sa imi cumpar Samsung galaxy S? Astept pareri

2 răspunsuri:
| lisa21m a răspuns:

Parerea mea. da! Eu am Samsung galaxy ACE! si e destul de bun. e frumos foc S 2 sau S 3winking. eu nu am probleme cu telefonul doar ca cine a zis, a zis bine. la telefoanele Samsung nu prea tine bateria! Si eu am probleme cu chestia asta.

| Answer95 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa imi cumpar acel telefon...dar mai am de asteptat pana la ziua mea. deci te sfatuiesc sa til iei.eu am 3 telefoane Samsung si sa iti mai spun ceva Samsung galaxy S are multe aplicatii. eu am Samsung Star 2 si imi merge de minune, chiar nu am avut probleme cu el si crede-ma la cat de mult l-am scapat de jos trebuia sa se strice.