| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca merita sa-mi fac cont pe wattpad? M-am uitat putin peste cateva povesti si am impresia ca lumea nu are rabdare sa citeasca pana la sfarsit(citesc prima parte, o lauda cat o lauda si apoi nu mai citesc)...iar eu parca nu mi-as irosi timpul pentru oameni care sa nu ma aprecieze. Am vazut ce-i drept si povesti care se citesc, dar ce sanse am ca si a mea sa aiba succes? Despre ce le place oamenilor sa citeasca? Pentru ca eu cred ca pot scrie orice(numai ca nu prea vreau eu sa scriu orice) exceptie SF-uri.
Deci, credeti ca merita? Nu sunt o persoana foarte ambitioasa si nu cred ca m-ar ajuta sa fiu deziluzionata in felul asta...

Răspuns Câştigător
| Nymeria a răspuns:

Si eu am profil, de la inceput de parere ca o parere nu se rezuma la trei cuvinte
eu nu sunt din ala care spune,, suuper vreau next, ma sinucid daca nu postezi''laughing) daca iti pui povestea imi voi spune parerea sincera si daca va fi de criticat voi critica, daca e sa laud o voi face dar nu in doua trei cuvinte, de obicei parerile mele sunt uriaselaughing) asa ca fa-ti cont, si spune-mi si mie nickname-ul tau sa te pot gasilaughing) te incurajez si sper sa ma anunti si pe mine cand iti faci contlaughing) mult noroc

| anonim_4396 explică (pentru Nymeria):

Am sa ma mai gandesc si te anunt daca ma hotarasc. Merci!

1 răspuns: