| anixxzyc a întrebat:

Credeti ca merita sa te epilezi pe maini mai ales daca esti blonda natural?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Eu nu-s blondă și nu mă epilez pe mâini că nu mi se pare inestetic, iar dacă cuiva nu-i place, nu-mi pasa. Nu încerc aici să fiu prezentabilă pentru cineva doar pentru că în trecut se promova ideea stupidă de a fi atractivă pentru el, masculul feroce laughing

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde și cât de păroasă ești și cât e de vizibil. dacă e doar un puf blond, nu merită.

| peperonies a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă acel păr nu e așa de vizibil atunci nu cred că ar trebui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi depinde cum se vede. Dacă nu se vede rău nu te obosi.

| unsimplubaiat123 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, da.
E un detaliu mic dar conteaza, parerea mea.

| zurick a răspuns (pentru unsimplubaiat123):

Tu te epilezi pe mâini?
Ah nu, doar fetele trebuie, nu? laughing