| yomikutzaskumpy a întrebat:

Credeti ca o relatie merge si la distanta?

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Merge...insa de rare ori, trebuie multa incredere si dragoste doua lucruri pe care azi greu le mai gasestisad

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Relatia la distanta merge atat timp cat despartirea nu este una de lunga durata! Deci, pe termen scurt!

| Sun life a răspuns:

Sincer nu prea cred, deoarece este foarte greu.gandeste-te ca el/ea merge in alt mediu, alte persoane si tu o sa fi golos/a si atunci nu o sa mai merga.majoritatea relatiilor la distanta nu tine.suuces!

| emokid_1733 a răspuns:

Da sunt sigur ca merge o relatie la distanta da sa fie fara minciunistraight face.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge,daca amandoi se iubesc si sunt hotarati de ceea ce vor.

| Ramona_4754 a răspuns:

Parerea mea e ca merg! dar asta depinde numai de pers in cauza. Daca se iubesc, daca exista incredere, comunicare, etc etc. De intensitatea sentimentelor implicate. Dar tin.

si zic din proprie experienta happy

Bineinteles, fiecare ar vrea sa isi aiba pers iubita langa ea / el. Dar asteptand ne dam seama ca va merita mult mai mult decat la cat ne-am fi asteptat.

Totul depinde de cei 2 si plaurile lor happy.