| sorin a întrebat:

Credeti ca o sa mai se nasca un al doilea Michel Jackson?

22 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu.happy El este unic.Nu o sa poata sa ii i-a nimeni locul sadA fost regele muzicii pop si nimeni nu o sa fie ca elwinking

| Antrax a răspuns:

Posibil

| SweetCandy a răspuns:

Cu siguranta nu... a fost si va ramane unic... vor exista multi care isi vor dori. dar eu cred ca nimeni nu ii poate egala succesul!happy

| MisterKat a răspuns:

Nu cred!

| Elly4all a răspuns:

Mihael Jackson avea ceva special care orice persoana observa, eu sunt de parere ca a fost si va ramane unic, prin felul lui de a fi si prin talentul lui ->cantatul

| kitty_8919 a răspuns:

Depinde nimeni nu stie ce se va intampla pe viitor... poate se va naste unu care sa se asemene cu el dar identic nu are cum

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Nu cred deoarece fiecare persona e unica si gandeste diferit.

| Miяu a răspuns:

Un raspuns simplu :
NU

| viki a răspuns:

In niciun caz.Nici macar copii lui nu cred ca vor ajunge pana unde a ajuns el. Sper macar sa aiba fiecare cate putin din talentul lui.happy

| dulcika a răspuns:

In cel mai raw caz....Nu,a fost si ramane unic chiar daca nu mai este printre noi.

| dulcika a răspuns:

@dominc:chiar daca mai face ma-sa inca un Jackson nu va fi la fel ca Michel Jackson el este si va fi de neegalat!

| Tsuj a răspuns:

Nu cred, dar cu siguranta vor mai aparea oameni cu talente deosebite ce pot sa-si lase amprenta asupra lumii in care traim.Fiecare e unic in felul lui.

| mada. a răspuns:

NU...nu are cumhappyfiecare om este unic si nu se nasc 2 la fellaughing

| ingeras14 a răspuns:

Eu cred ca nu. Ca si Michel Jackson nu o sa fie nimeni. El este unic.

| domidoc a răspuns:

Cand ma-sa va mai face un copil.

| valentyna a răspuns:

Mai mult k sigur nu se va mai naste unul k el...este a fost j va rana unichappy... oricum eu il plac foarte mult j sunt un mare fan al lui:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata la 200 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand a murit Elvis Presley s-a zis ca nu se va mai naste nici o stea care sa straluceasca asa cum a stralucit el -> si s-a nascut Michael Jackson. Acum la moartea lui s-a zis la fel. Nu stii niciodata ce iti rezerva ziua de maine. Asa ca nici acum nu stii daca se va mai naste sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nascut deja! EU...numai ca inca nu m-au descoperit si de fapt sunt Michela Jackson rolling on the floor

| Jackson111 a răspuns (pentru anonim_4396):

O gluma foarte buna!

| mikki a răspuns:

Never!

| Jackson111 a răspuns:

Deja s-a nascut in nex star