| Erick1 a întrebat:

Credeti ca port prea mult la picior pentru varsta mea? Sunt baiat, am 17 ani si am 48 la picior. Am 1.91 metri inaltime. Pana acum n-am prea avut probleme cu asta, dar am observat ca prietenii si colegii mei poarta mult mai putin. Chiar am picioare prea mari pentru varsta mea?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Laba piciorului este în funcție de înălțime, dacă ai avea un picior mic nu ai putea merge, nu ai avea echilibru.
Ești înalt, ai un picior pe măsură.
Pa, pa.

| Anastasia1997 a răspuns:

Buna, asta e o prostie nu e nici-o problema poate ai prea mult calciu in corp si cumva trebuie sa se observe si asta. Termina cu astea laughing nu ai nimic stai linistit si eu am un var si la 18 ani poarta 46 la picior si are 1.89 stai linistit nu ai nimic. :*