| matadoru a întrebat:

Credeti ca se va califica Oltchim in finala Ligi Campionilor? Eu unul cred si ar trebui sa facem toti acest gest pe care l-a initiat ProSport si pe care il continuam toti...JOS PALARIA PT FETELE NOASTRE! FORZA OLTCHIM, faceti-ne mandrii ca suntem romani

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sper din tot sufletul să se califice.
La handbal feminin România stă prost la capitolul performanţe. La masculin erau vremuri când o cupă europeană o câştiga Steaua şi una HCM Baia Mare.
Eu totuşi cred că fetele au forţa să treacă de Gyor şi chiar să învingă şi pe Viborg în finală.

Am fost, sunt şi mereu voi fi mândru că sunt român!

1 răspuns:
| Rukhsandra a răspuns:

Sper sa se califice si chiar cred ca merita sa se califice in finala
si ma bucur ca un sport nu foarte popular sau nu la fel de popular ca fotbalul se face performanta happy
ce mai pot sa zic decat hai oltchim :Xbig grin:X