| Carolina1972 a întrebat:

Credeti ca se va da bacul in iulie? Eu sunt de parere ca abia in august il vom da... avand in vedere situatia actuala. Voi ce parere aveti? happy

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cel mai probabil se va da în iulie.

| Tian44 a răspuns:

E posibil și în iulie zic eu, dar ar fi mai safe în august

| Bunasuntcuriossss a răspuns:

Nu va mai stresati, ultima epidemie a "trecut" in 2 ani. Vaccinul se face in minim un an, pentru ca nu pot da un vaccin ineficient sau care la randul sau sa omoare si mai multa lume. Sau poate pana fac vaccinul boala sufera mutații si necesita altul. Ori cat nu vrem sa recunoastem e mai grav decat pare

| Carolina1972 explică (pentru Bunasuntcuriossss):

La ce te referi sa nu se mai stresam? Fii mai explicithappy

| Bunasuntcuriossss a răspuns (pentru Carolina1972):

?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️ adica nu te mai ingrijora ca nu o sa faci nici o o ora la scolan, la vară si nu o sa dai nici un examen in iulie

| Carolina1972 explică (pentru Bunasuntcuriossss):

Ee nu.