| marianamay a întrebat:

Credeti ca un barbat care este director la o firma ar forma o relatie serioasa pana la casatorie cu o vanzatoare?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt vise și atât!
Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E, nu! Am vazut casatorit si cu femeia de serviciu.

| mona a răspuns:

Poate sa formeze un cuplu si chiar sa se ajunga la casatorie,fie ca e maturator de strada, primar, director sau cine stie ce, eu cred ca sunt toti oameni, au acelasi suflet si se pot indragosti de oricine

| OnuOnulică a răspuns:

Da, de ce nu?

| Chamberlin a răspuns:

Daca s-ar indragosti de una ar forma o relatie serioasa.

| einenebun23 a răspuns:

De ce nu ar putea. Dragostea nu are limite si nici nu conteaza situatia materiala. Dar acea vanzatoare sa nu se uite la el doar ca este director.

| DiaS a răspuns:

Dragostea nu are nici varsta nici meserie laughing! DEpinde si de sufletul\frumusetea vanzatoarei...

| Pandaaa18 a răspuns:

Orice e posibil atâta timp cât sunt sentimente la mijlochappy

| bss415 a răspuns:

Si...tu esti vanzatoarea care vrea se da la patron pentru bani?laughing

| marianamay explică (pentru bss415):

Nu si nu mai rade laughing

| Ioana_Simo_1994 a răspuns:

Daca este vorba de sinceritate si iubire. atunci dawinking