| Barbiie a întrebat:

Credeti in fantomehee hee? big grin daca, da.de ce? :S

3 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

DA!

pentru ca am multe motive...mie nu mi sa antampplat sa vad una, dar...sunt multe demonstratii love struck

si orice e posibil, pentru ca nu stim ce dumnezeu a mai creat big grin

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cred pentru ca mi sau intamplat multe
am si filmulete pe telefon, cred in fantome...sunt ca niste umbre... funda?

| Lery a răspuns:

Fantome nu existatongue doar spiritee! Pt ca exista viata dupa moarte iar unele spirite nu sunt impacate cu constiinta lor proprie si atunci raman legate de pamant sau de multe ori demonii tin spiritele pe pamant adica nu le lasa sa mearga sus in ceruri.Cine nu crede in spirite nu crede in Dumnezeu si nu cunoaste relgia.Pt ca din cele 9 cete de ingeri, unii dintre ei sau tranformat in ingeri rai adica diavoli.Tu dc vrezi ca este iad? de forma? nu in iad ii Lucifer.Deci exista demoni si spirite fantome nu chiar nu credhee hee