| Sperietoarea a întrebat:

Credeti in fantome? Dar in vampiri si varcolati?

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Da, sunt o persoana visatoare si bineinteles cred si in fiinte supranaturale, daca noi existam ele de ce nu ar exista.Doar ca sunt undeva ascunse, fara ca noi sa le vedem, mai aproape de noi decat am crede.Sunt, ca altfel nu s ar vorbi de ele, fara o picatura sau mai multe de adevar nu s ar fi creat acest mit cu fiintele supranaturale. Dar tu ce zici, Motanel, exista?

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu. Dar sunt povesti interesante de citit si auzit, si chiar inspiratii pentru anumite texte literare proprii.Imi place sa vad pana unde poate merge imaginatia omului. wave

| Libelle a răspuns:

Ne.Eu cred doar in Mos Craciun.
(nu serios, chiar cred)

| Klara a răspuns:

Nu. Nu-mi aduce niciun beneficiu. De crezut cred in Dumnezeu, si-atat rolling on the floor

| Ionutz a răspuns:

Nu nu exista asa ceva poate existau cu cateve sute de mi de ani in urma dar acumma nu :d

| AngoOra a răspuns:

Nu laughing normal ca nu
astea exista numai in filme si povesti happy
dar sunt misto filmele cu vampiri, varcolaci, fantome s alte din asteawinking

| CobraLeon a răspuns:

Nu exista numai in filme
De fapt toate creturile din filme au fost interpretate dupa niste legende. Oricum unele sunt absurde rau
La mine exista o vorba "Cred ceea ce vad"

| pokemonfan2000 a răspuns:

Da! Dar nu uita si de monstri!

| Rain_3567 a răspuns:

Eu, una nu cred în asemenea creaturi.

P. S: se scrie vârcolaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in vampiri si varcolaci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac desenele lui foarte mult si as vrea sa le vad si acum da?
da cred
da cred in vampiri
dar nu in fantome si vircolaci