| Aηdεεε a întrebat:

Credeti in horoscop? ^^

Răspuns Câştigător
| SunshineRox a răspuns:

Sincer? Nici eu nu stiu daca cred sau nulaughing Adica,sunt zile in care chiar se adevereste cu totul, si zile in care se intampla contrarul. Oricum, horoscopul are si el rostul lui si joaca un rol destul de important in viata noastra(cred eu).Pa`pa!happy

8 răspunsuri:
| DyDy0503 a răspuns:

Horoscopul cateodata se poate realiza, dar sunt momente cand nu este adevarat... multe horoscoape se pot realiza pe diferite planuri pentru diferiti oameni, iar eu una nu cred in horoscopdeoarece sunt o persoana imprevizibila si rareori se indeplineste putin asa ca sfatul meu ar fi sa nu te increzi prea mult in el big grin

| floryynnel a răspuns:

Nu cred in el, totul e mental, daca de ex, citesti in el ca o sa se intample cv nedorit, si se intampla, o sa crezi ca e adevarat, sau daca zice ca este o zi buna, si se adevereste crezi in el, de ex, eu m-am uitat si zicea ca am o zi naspa rau, dar a fost o zi grozava

| Slim a răspuns:

Nu

| shawol a răspuns:

Putin... tu?

| Aηdεεε explică (pentru shawol):

Nu. in unele momente happy [ cateodata e adevarat happy ]

| parazi7u a răspuns:

Andreea, te simti mai bine daca iti spunem ca da? uite aici un horocop bun, sau lectura frumoasa, cum vrei sa-i spui : http://www.zodiamea.com

| Ioana41 a răspuns:

Da cred happy

Te pup Aηdεεε