| Rux2000 a întrebat:

Credeţi in lucruri paranormale? Gen fantome? Aveţi vre'o întâmplare?

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nu exista macar o dovada clara ca asa ceva ar exista. Sunt doar niste mituri si superstitii. Iti recomand sa te uiti pe Discovery, e o emisiune noaptea cu niste baietasi care se duc prin tot felul de cladiri abandonate si tot ce vezi acolo, e cum se prefac ei ca au dat de un spirit si ca le bipaie lor un aparat.

1 răspuns:
| Manciu_Ruxandra_1998 a răspuns:

Fantomele exista, sunt spiritele oamenilor morti care au murit fara a termina un lucru sau nervosi pe o anumita persoana care le-a facut rau toata viata. Si da, patesc de multe ori lucruri ciudate, de ex mi se rastoarna vaza de flori intamplator si nu are cum ca e sticla groasa si e grea si mai ales ca are si apa in ea.