| allexya501 a întrebat:

Credeti in monsti ex: varcolaci, vampiri, zombi?

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu,nu cred

| condreavaly a răspuns:

Eu cred ca mamica ta a uitat sa iti schimbe pampersul de dimineata

| Pricked a răspuns:

Glumesti, nu? raised eyebrows

| allexya501 explică (pentru Pricked):

EI. pun prima intrebare care imi trece prin minte happy vreau doar sa vad ce raspunsuri primesc! unele sunt amuzante laughing)))

| Hopefree a răspuns:

Parerea mea e ca sunt doar niste povesti neadevarate.Nu exista asa ceva.laughing

| xClementine a răspuns:

In chestii paranormale, da, dar in bazaconii de genul, nu. Depinde de imaginatia fiecaruia. happy

| adutzwtaw98 a răspuns:

Da

| Dariusuu a răspuns:

Cred in Cartoon Network.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In alea nu, in fantome da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exita doar Dumnezeu si Diavol care isi face simtira prezenta prin duhurile rele, si care sperie pe oameni, iar la sfarsit ii duce in Iad.
De acea trebuie sa ne pocaim ca sa scapam de iad.

| Resurrection a răspuns:

Nu, eu nu cred in asemenea chestii.

| Luchius a răspuns:

Nu o lua in nume de rau, e doar o curiozitate.Cati ani ai? Si raspunsul meu la intrebarea ta e nu

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Cred. vreau sa devin unul in viitorul apropiat... maine sau poimaine ma transform. sa vad cand e luna plina happy

| Bugsbunny07 a răspuns:

Mi se pare o prostie! Cum sa crezi in asa ceva? In alte chestii da.Dar prostii din astea.

| Muresan_Stefan_1990 a răspuns:

Tu crezi in Zana Maseluta?