| lunarwolf a întrebat:

Credeti in paranormal?
Vi s-au intamplat lucruri ciudate? Explicati, va rog, detaliat.
Ati reusit sa le rezolvati? Cum?
[ Va rog sa ma scutiti de raspunsuri gen 'Vaii, tuu. Nebunoo. Cum sa crezi in asa ceva? Du-te la un psihiatru' etc. ]

3 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Dupa parerea mea nu exista asa ceva...
Eu cred ca toate acestea sunt numai imaginatia noastra.
E adevarat ca nu am trecut prin chestii din astea si nici nu imi doresc.
Totusi, noi punem tot la inima si ni se pare ca exista si paranormal.
Recunosc, de multe ori m-am speriat cand doar a scartait putin usa...
Deci... daca ar fi dupa mine...nu exista paranormal

| lunarwolf explică:

Vreau doar sa va spun ca aceste 'fenomene' nu se caracterizeaza doar printr-un scartait de usa.

As vrea sa stiu ce pot face. Puneti-va in locul meu...:-ss

| darkhell217 a răspuns:

Da,cred in asa ceva, am si o puza unde mi a iesit un fel de cap de craniu, si am mai patit si alte chesti mult mai ciudate...