| Smiley a întrebat:

Credeti in vampiritongue?

Răspuns Câştigător
| AllexandraN a răspuns:

Salut! Sunt pasionata de paranormal si evenimente ce nu au nici o explicatie. Ceva ma face sa cred ca vampirii, foarte putini si in anumite locri, exista. Desi sunt putine sanse, deoarece se spune ca ei se hranesc cu sange uman : in SUA sau China au fost raportate doar 4 cazuri de cadavre cu urme de muscatura pe gat, din 1980 incoace.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți este teamă să urmărești filmul Amurg?
Pa, pa.

| MissmysteriousS a răspuns:

Sincer nu, raman pe ideea ca sunt niste superstitii...

| Danyel a răspuns:

In nicun fel.

| anonima122 a răspuns:

Inre-un fel da, nu ai cum sa stii tot ce exista pe planeta asta
Deci da

| iPetraAnime a răspuns:

Nu, vampirii si varcolacii sunt doar mituri, in plus Vlad Tepes nu e Dracula, se zice asta doar pentru a-l face cunoscut strainilor si sa mearga turismul.

| 4Life a răspuns:

Imi plac lucrurile astea:P
Pai...dah vampirii chiar au existat si chiar exista, inca. Unii oamenii spun ca nu ar avea cum sa existe ''un vampir''deoarece ar suge sangele unui om si acel om se va intransforma si el, maine 2 oamenii pai maine 3 iar lumea ar fi o lume a vampiriilor.Dar uite mai multe exemple cum ca ar fi:http://h3llknight.blogspot.com/......rara.html;
http://www.lovendal.net/wp52/exista-in-realitate-vampiri/;
http://www.myvideo.ro/watch/4739512/Vampirii_exista;
http://www.acasatv.ro/emisiuni/ultimul-vampir-sa-fie-adevarat-video.html;
http://www.220.ro/video-news/Au-Existat-Vampiri-Mai-Exista/BdrliWKGGM/.

| NoNameX a răspuns:

Buna! happy
Pai.Vampirii,ca si varcolacii, sunt doar niste mituri.Eu una am citit multe carti cu vampiri. Unele seamana, altele sunt diferite.Dar mereu imi pun o intrebare: De unde au pornit aceste mituri?
Probabil ca au existat acum ceva vreme. Oarecum cred.tongue

Pa, pa! happy

| fyfy3 a răspuns:

Da! exista.in zonele foarte calde. putine exemplare.

| youaly a răspuns:

Nu

| risa13morgan a răspuns:

Exista și uni spun pe fata luni da nu-i crede nimeni sau uni care nu vor sa aibă probleme cu noi mușcături? alo exista sânge la punga și disparițiile fără urma...

| ThisIsIoanaBlack a răspuns (pentru risa13morgan):

Exista vampiri eu sunt unul dintre ei!

| mihalcamaria3 a răspuns (pentru ThisIsIoanaBlack):

Serios, te rog eu sa nu mai minti ca mai umbla si soramea pe sait si sa nu se sperie

| mihalcamaria3 a răspuns (pentru ThisIsIoanaBlack):

Nu te cred
doar proastele cred in vampiri
scuze
daca esti un vampir fa-ti o poza si pune-o pe sait
proasta esti crezi ca ne poti pacali

| risa13morgan a răspuns (pentru mihalcamaria3):

Bai retardatule esti tu vreun expert? uite ca eu o cred te oftici? daca e vampir ar trebui sa nu mai spuna daca nu e problema ei da nu o faci tu proasta ca esti de 1000 de ori mai proasta decat oricine daca nu crezi nu raspunde si gata

| Mada_7170 a răspuns:

Nu cred.

| ThisIsIoanaBlack a răspuns:

Eu cred ca da, exista.Iti dau un site care ai sa crezi si tu http://www.9am.ro/......ecole.html

| Veronica15 a răspuns:

Eu nu cred ca exista vampiri.