| BLUEishot a întrebat:

Credeti in zodii? imi puteti spune care dintre voi mai sunteti berbec si cum va manifestati? mersi anticipat dau funda >big grin

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Buna! eu cred mult in zodii. mereu m-am potrivit cu cine spune zodiacu' si mereu m-am ferit de cei care imi ranesc zodia!
sunt berbec! laughing
sunt incapatanata. dau vina pe altii desi e vina mea, daca nu'mi convine ceva plec, nu incerc sa rezolv problema [minte bolnava laughing], sunt mereu somnoroasa, trec usor peste despartiri, nu ma afecteaza certurile cu parintii, daca un prieten pateste ceva incerc sa'l ajut cu orice...cam atat!
in orice caz sunt mereu in extreme, cand am energie de nu pot sta in loc, cand sunt plictisita si mi'e lene sa ma dau jos din pat!
aa si mereu starea de spirit o am de la vremea de afara sau de la gurpurile sau mediile in care ma invart!
xoxo

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu pot zice ca virgula cred in zodii, dar imi place sa citesc zodiacul si sa-l asociez cu ce mi s`am intamplat in zilele precedente.Nu sunt berbec, ci varsator. O prietena buna de`a mea este berbec si e foarte tacuta, la locul ei, inofensiva, nevinovata, dar cand se infurie face urat laughing

| JustMeBăi a răspuns:

Si eu's berbec si ma enerveaza ca sunt ffffff sensibila cryingo:3

| aaaa12345 a răspuns:

Berbec incapatanat sis sensibila

| ForLoveand a răspuns:

Apar multe informatii pe internet despre zodii, cum ca berbecii ar fi mai energici, mai incapatanati, dar eu nu cred ca un om isi traieste viata dupa stele. Se mai spune ca nu toti berbecii sunt la fel pentru ca au ascendent in zodii diferite, adica esti berbec si ai ascendent in taur sau capricorn, iar alt berbec are ascendent in scorpion etc. este un site unde am citit despre asta plus unul unde iti poti calcula ascendentul : http://www.horoscopulmeu.ro/ascendent-ro-7-0.htm. Raspunsul meu este NU CRED in zodii dar am citit de curiozitate.