| lulyy a întrebat:

Credti ca va mai aparea un db/z/gt in afara de astea. gen AF. nu stiu. am fost in italia si la un mgazin am vz gen mnga DRAGON BALL GAF.acum m gandsc si im dau seama ca sunt p... ost ca n am luat... dar eu cred din tot sufletul c v mai apare un db. voi ce credeti? fundita clui mai logiq raspuns

1 răspuns:
| genokillers121 a răspuns:

Dragon Ball nu va muri niciodata, chiar daca nu vor mai fii persoane care sa faca manga, fanii le vor face singuri :)), unu deja au inceput sa-si creeze propria serie, chiar daca nu e prea reusita, uite episodul 1 http://mirror-evolution.pusku.com/dragonball-absalon-1-ro-sub/ e aparut si 2, sincer Dragon Ball este nemuritor,