| KaMir a întrebat:

Cresterea sprancenelor rapid (fara ulei de ricin)

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Daca nu esti bruneta sau n-ai parul des si firul gros din nastere, cam greu sa creasca repede fara niciun ajutor. Eu folosesc un amestec de ulei de cocos si de ricin. Daca nu mai vrei ricin, foloseste-l doar pe cel de cocos. E bun apropae pentru orice.
http://viataverdeviu.ro/......tiintific/

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Nu ai cum sa iti sporesti cresterea din pacate... faza cu uleiul este doar un mit.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Resurrection):

ei nu
m-am dat cu ulei de ricin in jur de 2-3 luni in fiecare zi si stateam mai mult de 3-4 ore cu el, si ca sa vezi, mi s-au facut mai dese (sprancenele)

| FuckingContra a răspuns:

Petrol