| Allexaaaandra a întrebat:

Crezi in marele Detector de minciuni?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Nu...Sunt persoane care nu pot rezista si spun adevarul, alte persoane sunt mai,, solizi'' si rezista. Oricum nu cred ca ar fi nevoie sa existe asa ceva, pentru ca oamenii ar trebui sa zica mereu adevarul... Dar traim intr-o lume in care,, adevarul'' e mai rar, asa ca oamenii au inventat acest Detector de Minciuni pentru cei care sunt mincinosi. (recunosc ca cateodata esti nevoit sa minti, ca nu poti sa zici adevarul deoarece el este jignitor sau ti-e rusine in unele situatii, dar pana la urma trebuie sa recunosti). Si daca esti pusa la un Detector, fii tare! Noroc tuturor!

12 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Nup. orice persoana care cunoaste ceva motiuni de psihologie il poate "bate".

| urbanghost a răspuns:

Degeaba, se poate invinge si asta. Cineva care e bine antrenat si stie psihologie foarte bine il poate invinge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se pare ca exista persoane care-l pot invinge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la poligraf sa stii ca in justitie nu este acceptat ca proba din cauza ca, inprimul rind poate fi pacalit, chiar daca in foarte putine cazuri si in al doilea rind sint persoane nevinovate dar destul de emotive a caror raspunsuri adevarate sa le inregistreze drept minciuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca nu l-am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred spune adevarul daca uh minti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

care big grin

( cu majuskulelea astea X-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci in momentul acesta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu