| intrebsauraspund a întrebat:

Cu 1000 RON poti platii pe luna si chiria unei garsoniere cat de cat spatioasa, + utilitatile acesteia? Cu 2000 de RON + mancare de la parinti atunci cand ti se termina, poti trai de la luna la luna mutat singur intr-o garsoniera?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic că da. iar cu 1000 ron chiria și utilitățile, depinde de oraș, de zonă, de prețu pus de proprietar, dacă are centrală etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil sa iti ajunga 2000 lei, depinde cat de econom esti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deoinde, dacă îți gătești singur sau mănânci în oraș.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 2000 lei te descurci lejer. Chiria poate fi mai scumpa sa zicem vreo 200euro daca e oras mare. Dar utilitatiile sunt foarte mici, in functie de cat consumi

| tzionut a răspuns:

Da si da