| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Cu cati bani ar trebui sa contribuie fiecare persoana pentru a organiza o petrecere...de fete

Răspuns Câştigător
| noName31020 a răspuns:

10 lei... daca vrei o petrecere ca lumea 30 lei
funda?

5 răspunsuri:
| fLrYdzstr a răspuns:

O petrecere cu fete fara baieti e cam aiurea, dar ca sa-ti raspund la intrebare cred ca 30 de lei ajung depinde cate sunteti si ce cumparati.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Depinde de mai multe, dar asa ca sfat ca sa stii de unde sa incepi, gandeste-te cum vrei sa fie petrecerea, de ex: aduc 1-2 striperi, sa cumpar 20 de baloane, etc. in functie de cum faci planul petrecerii vezi cate persoane sunt si cati bani vine de fiecare apoi faci un calcul si adaugi un pic la rezultatul calculuilui, ca sa nu ai vreo surpriza neplacuta, apoi vezi cam cat vine de fiecare... si bingo. te pup pa-pa distractie placuta

| Helenèa a răspuns:

Depinde cate fete sunteti si ce cate vreti sa cumparati

| LorenaTaivan a răspuns:

Mai intai hotarati-va ce vreti sa cumparati. si cate fete sunt
?

| RalucaT a răspuns:

Depinde de ce aveti nevoie la acea petrecere...