| bytzy09 a întrebat:

Cu cati centi pe minut vorbesti din Orange in Orange? big grin

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De exemplu eu am 2000 minute in retea cu 500 euro centi la cartela. Restul e o simpla socoteala de aritmetica.
La abonament depinde de abonament. La 500 eurocenti ai 300 minute. Imparte 300 minute la 500 eurocenti si o sa vezi.

| bytzy09 explică (pentru Salontanul):

Pai asta stiu ca si eu am minute de cand am telefon, da vreau sa stiu daca mi se termina minutele cu cat ma taxeaza big grin