| georggyy a întrebat:

Cu cati euro trebuie sa reincarc cartela daca sunt in perioada de gratie? Cosmote.

5 răspunsuri:
| paupaulapaulina a răspuns:

Poi nu are importanta, sincer happy. Important e sa incarciwinking.
Fi atenta aiciwinking :

1-3 euro = 1 luna valabilitate
4-5 euro = 2 luni valabilitate
6-9 euro = 3 luni valabilitate

Daca iti transfera cineva euro fiecare euro = 7 zile valabilitatewinking

Iti doresc multa baftawinking

Si pls funda puppy dog eyes sad...

| xD101 a răspuns:

Pai poti incarca cu 4 euro pentru a activa extraoptiunea cu 2000minute+2000sms in cosmote sau 6 euro pentru extraoptiunea cu 3000minute+3000sms in cosmote+3000minute in romtelecom+75minute+75sms nationale. Asa nu vei mai fi in perioada de gratie. Dupa reincarcare poti apela *100# si ai acolo toate extraoptiunile valabile.
Sper ca te-am ajutat. happy

| paulx94x a răspuns:

Macar 3 big grin

| Chrish a răspuns:

5 euro.

| HotDog a răspuns:

Buna.
Chiar daca esti in perioada de gratie, poti sa iti reincarci cartela cu cati euro doresti.

Sper ca te-am ajutat.