| kompass a întrebat:

Cu ce calatoresc spre litoral?

13 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

rolling on the floorofffffff cu avionu glumeam cu trenu, autobuzu, mcrobuzurolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floor

| Bishop a răspuns:

Cu trenul, maisina, si parca si cu autobuzul sau microbuzul happy

regis
| regis a răspuns:

Cu nerabdare.

| anonim a răspuns:

Pe jos. vorba, vorba ajungi tu.big grin

| jani a răspuns:

Habar nu avem... dar poti incerca...trenul...masina...pe jos...sau autostopul...depinde cat de repede vrei sa ajungi la mare.

| selef a răspuns:

Incearca pe matura!

| baba a răspuns:

Poţi veni cu noi cu bicicleta: http://www.velorutia.ro/......-2009.html
Mâine la 9:00 plecăm de la Metro Volutari şi ajungem sâmbătă seara.

| nicp a răspuns:

Cu trenul

| nicp a răspuns:

Cu o geanta plina de slipuri, cu o masina, cu bani

| Kiddu a răspuns:

Daca n-ai masina, poti cu trenul(e cel mai bine), sau cu microbuzul, dar vei da de mirosul de ~transpiratie~.
Bon voyage!

| flaviak a răspuns:

Cu rolele laughingsau mai bine cu tractorul :-p

| fany74 a răspuns:

Cu cercul!

| deea1 a răspuns:

S