| lil_2808 a întrebat:

Cu ce este mai bine sa te epilezi pe zona inghinala? de la ce varsta?

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ceara, lama, aparatul de ras
de pe la 16 ani cred

| Vizitiul a răspuns:

Waiiii!
O sa-ti dau un raspuns pe masura intrebarii tale.
Eu nu ma epilez, eu ma tund!

| Alina a răspuns:

Cu ceara e cel mai bine.Depinde,cand consideri tu!

| irina20 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un salon. Dar daca vrei s-o faci acasa o poti face cu crema. Dar ai grija, anumite creme spun sa nu o folosesti in zona inghinala.Nu cred ca de varsta ar trebui sa tii cont. Daca e nevoie fa-o, daca nu mai asteapta.

| beka a răspuns:

Cu ceara d unica folosintza... poti incepe d pe la 16 anihee hee

| lil_2808 explică:

Da si cand mergi in dres de baie si daca ai avea 13 ani sa-ti atarne firele p`akl:-& la salon nu ma duc clarrr!

| chocolate3755 a răspuns:

Si eu as vrea sa aflu acest lucru