| Diana_5031 a întrebat:

Cu ce haine pot asorta acesti skate shoes http://www.baseshop.ro/prod/eugene-re? Funda pentru cele mai multe si mai faine combinatii!:*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Bubbchac a răspuns:

Pai in general, skateri se poarta cu jeansi stramti, dar daca sunt negri, nu prea conteaza culoarea. Pot fi Rosii, Roz, Galbenii, Portocalii, nu conteaza. Dare sa nu fie verzii. Iar. tot asa, la aceasta,, costumatie,, se poarta tricouri lungi, negre sau orice culorii care se mai potrivesc. Fusta mini si colanti. Yach. Atat zic. Nu merge. A si, skateri merg si cu pantalonii scurti din blug, si tot cu tricourii mai lungii si funky. tongue Sper ca te'am ajutat cat de cat. Bye bye! kiss

| Valisha18 a răspuns:

Cu o pereche de jeansi stramti preferabil negri sau de culori inchise, un top foarte colorat, roz intens, albastru deschis sau cu un imprimeu cu multe detalii si poti adauga si o pereche de ochelari de soare cu rame groase si colorate. Nu purta fusta la astia! Sau daca porti, o poti face asa: o fusta mini colorata sau neagra cu o pereche de colanti tot inchisi la culoare si un tricou foarte colorat sau cu model cu multe detalii, cum am spus mai sus.