| Timosca_Cotizo_1999 a întrebat:

Cu ce pot inlocui lichidul de tigara electronica....cu ceva din casa?

2 răspunsuri:
| FrateleTedur a răspuns:

Frate, daca te arde plamanu si nu ai bani, sigur are maica-ta prin casa ceva ceaiuri, plante etc. Poti sa toci niste menta cu niste busuioc si rulezi o foita si dai drumu. Aroma placuta, e practic gratis si nici nu iti pute gura. Eu asta bag cand nu am bani de ierbuta.

| EllaTheStrange a răspuns:

Nici decum. Du-te la farmacie si ia-ti glicerina. E mai ieftina. Si o aroma ceva, de la magazinele de tabacco. Nici alea nu sunt scumpe.