| utilizatornou18 a întrebat:

Cu ce pot sa ajung din Aeroport Iasi pana in Barticesti? (In afara de Taxi)
Nu am fost niciodata de aceea intreb si va sunt recunoscatoare daca Ma puteti ajuta! O zi faina happy

Răspuns Câştigător
| kopli a răspuns:

Taxi? Aproape 100 km?
De la aeroport pana in Iasi, nu stiu. Probabil un taxi. Dar din Iasi si pana la "nu am fost niciodata", cauta aici: https://www.autogari.ro/Transport/Iasi-Barticesti

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana in satul ala din neamt? Pai iei autobuzul pana la gara, de acolo trenul pana la Roman si de acolo inca vreun autobuz