| LexieD a întrebat:

Cu cine ati tinut anul acesta la Eurovision?

5 răspunsuri:
| 7Mary7 a răspuns:

Destul de ciudat, dar anul acesta mi-au placut foarte multe melodii de la eurovision! Binenteles ca am tinut cu Romania, dar mi-au placut in mod special melodiile Germaniei si Ungariei. Mi-au mai placut mult si melodiile Danemarcei, Suediei (care a si castigat), Greciei, Irlandei.

| EmmyRock a răspuns:

Am tinut cu : Ungaria, Irlanda, Islanda, Macedonia si Danemarca. happy Nu mi-a placut deloc cum am cantat noi! Tu cu cine ai tinut?happy

| LexieD explică (pentru EmmyRock):

Nici mie nu mi-a placut deloc Mandinga. Ma mira totusi ca am reusit sa ajungem macar pe locul 12 happy. Eu am tinut cu Danemarca, Germania, Suedia, Moldova si Turcia :d

| EmmyRock a răspuns (pentru LexieD):

Mda. ai dreptate chair nu meritam locul 12, adica unii care meritau locuri bune au fost in spatele nostru...

| sebymafia1214 a răspuns:

`Cipru