| Annekie67 a întrebat:

Cu maxim 2 euro( daca de 1 euro e perfect) vreau sa-mi activez o optiune ..in cosmote. daca se poate doar mesaje. ca doar de asta am nevoie. Daca stie cineva love struck funda:X:**

Răspuns Câştigător
| angel55 a răspuns:

Nu poti... minim 3 euro si are doar 500 de mesaje si eu vroiam asta dar nu se poate mai este cu 5 euro 2000 minute/mesaje in retea

| Annekie67 explică (pentru angel55):

La ce dai pentru 500 d msj?

2 răspunsuri:
| angel55 a răspuns:

Apelezi la *100# si dai la extraoptiuni. apoi este prima extraoptiune cred... dai la ea si iti spune cate min/sms-uri are si cati euro costa.