| คภ๔гєฬ a întrebat:

Cui i plac bratarile? cine da cel mai convingator raspuns primeste FUNDA http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| Stefy200 a răspuns:

Mie! mie! mie! mie! mie! mie! mie imi plac plac plac plac! le ador ador ador ador ador ador! le besk besk besk besk besk! mie imi plac muuuuuuuuuuuuuuuuuult!
convingator?

3 răspunsuri:
| Diux96 a răspuns:

Sunt super mega extra frumoase :X

| AddaBăă a răspuns:

Uawwlove struck sunt foarte frumoase am si eu 10 bratari din ata si imi plac ff. multlove struck as vrea sa invat si eu sa fac, dar nu a avut cinecrying

| BonnieSweet a răspuns:

Iubesc bratarile facute manual din ate. O prietena care se ocuma cu asa ceva mi-a daruit o bratara si de cand mi-a legato nu am mai dato joslaughing Am facut deja 2 luni si ceva.hee hee