| alexy a întrebat:

Cui ii plac animeurile? Astept raspunsuri si exemple de cat mai multe animeuri.winking

Răspuns Câştigător
| mariamarybu a răspuns:

Sunt preferatele mele. nu rezist sa nu ma uit la ele. imi place mult Naruto, Kaleido Stage, Nodame Cantabile, Nana, Kamichu-zeita scolarita, Bleach, Romeo si Julieta, Death note-Carnetul mortii, sunt mai multe darastia mi plac mie foarte mult.

13 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Imi plac mult.In special Naruto si Hellgirl

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Mie imi plac la nebunie... uite cateva titluri : Naruto, Tsubasa Reservoir Chronicle, Cardcaptor Sakura, Kaleido Stage, Tokio Mew Mew, Sailor Moon, Honey and Clover, Shaman King, Mermaid Melody, Death Note, Bleach, Mirage of Blaze, Gravitation, Fullmetal Alchemist, Full Metal Panic!, Rozen Maiden, Dragonball Z/Gt, Shippudden, etc. sunt muuuulte si sunt foarte foarte tari. merita sa le vezi happy

| Ryuzaki a răspuns:

Sunt mare fan, preferatele mele sunt: Naruto, Death Note, Chobits, DearS, Devil May Cry, Bleach si multe altele.

| elasexygagica a răspuns:

Mie imi plac, ador Naruto love struck

| Kolp a răspuns:

Buna!

Eu sunt un mare fan de animeuri si fac un efort si ti le dau pe toate care le-am vazutlaughing

Uite aici:

- Angel Feather
- Ayashi no ceres
- Air
- Ace wo nerae (este si un film fantastic, dar si anime cu o grafica cam nereusita )
- Ah! My Goddess
- Ark the lead
- Blood
- Black cat
- Cubix
- Full moon wo sagashite
- DN Angel
- Hanbun no tsuki ga noboru sora (sau asa ceva)
- Gakuen Alice
- Mai Hime
- Mew Mew Power
- Yes! Precure
- Zombie Loan

Bafta!

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Buna:*. si mie imi plac multtt:X.preferatele melle sunt:

1:hana yori dango
2:kaichow wa maid sama
3:full metal alchimist
4:special a
5:vampire knight

:*

| alexy explică:

Sunt chiar frumoase.Si eu am vazut o parte din acestea.

| alexy explică:

Ma bucur ca mai sunt tineri care le plac aceste animeuri.

| Chlo a răspuns:

Mie imi placbig grin

Bokugara ga ita (e foarte tare e de dragiste)
Naruto
School Days
Kaichou wa maid-sama
Kiss x sis
Chrono Crusade
Sora no Otoshimono Forte
Bakuman
Blood+
Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
Otome Youkai Zakuro
Full Metal Panic!
si cam atat ce am vazut euhappy

| Chlo a răspuns:

De fapt mai sunt death note hell girl NANA(eee suuuper:X) Kaleido Stage Bleach Kamichu Fruit basket

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Prefe Mele Imi plac Ales Vechi mult gallery fake, Kaleido star, Kiddy grade, YYH, inuyasha, Mew Mew, Trigun, Salior moon, Mirage of blaze, Vampire hunter, gravation ova si slayers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult! Mew Mew Power(Tokyo Mew Mew)e pentru fete mai ales dar mie imi place foarte mult(ca sunt fata)dar unde sa protestez? vreau sa fie mai pana la episodul 100! dar are numai 52!:((.Eu am vazut:Slayers Revolution,Kilari,Trinity Blood,Nana,Soul Eater,InuYasha, Naruto, etc. Uite site-ul meu: http://animemangacool.webs.com vei vedea mai multe desene animate anime si manga.

| DivinityBoy a răspuns:

Daca ar fi sa le enumar pe toate...as scrie cam 2 pagini(sunt extrem de multe.DE LA A LA Z)