| sokey a întrebat:

Cum a fost banchetul vostru de terminarea clasei a 8-a?

Răspuns Câştigător
| iohana93 a răspuns:

Ceva de vis... distractie maxima, zbenguiala, alcool mai putin dar oricum daca esti cu persoanele potrivite nu ai nevoie de alcool pentru a te distra. dar oricum e de neuitat banchetu de a 8a.

3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Porcărie.Nu ştiu de ce dracului m-am dus.

| marianvranceanul1 a răspuns:

N-am facut inca banchetul, nici nu vreau sa merg.Ar trebui sa mergeti doar cla a 8 a.Sa nu mergeti cu a 12 a.No sa va simtiti bine.Asa in rest alcool mult mancare.

| LeMoN19 a răspuns:

No alcoollaughing)) berea avea gust a pisat de callaughing, in rest belea mi-e dor de clasa 8 si de vremurile alea big grin