| Fluture a întrebat:

Cum a fost prima tigare fumata, primul sarut, prima iubire?

5 răspunsuri:
| NeverSayNever a răspuns:

Tigara nu m-a tentat niciodata, primul sarut a fost demential adica ciudat si de neuitat, iar prima iubire inca o simt, o traiesc, o respir.Dar la tine cum a fost?

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna! Prima tigara a fost groaznica. M-a apucat o tuse incredibila.Primul sarut, eram un copil si imi batea putin inima cand am fost sarutata, nu prea stiam ce presupune asta cu adevarat.Prima iubire, ei da...am fost atat de indragostita ca nu am uitat-o nici acum, dupa atatia ani de zile.Si acum il iubesc enorm si vorbesc cu respectivul.

| Jijell a răspuns:

Prima tigara fumata cum trebuie adica trasa in piept, ameteala. Nu am tusit deloc in schimb.

Primul sarut, cel mai tare moment de pana atunci.

Prima iubire, naspa, pentru ca am dat de o fata care si-a batut joc de mine.

| EvanescenceOne a răspuns:

Prima tigara, groaznic, am baut 2 litri de apa dupa asta.
Primul sarut a fost cel mai fain moment pana acum.
Iar prima iubire ce sa zic, si acum mai imi da tarcoale.

| Alabalaportocala_Cristi_1992 a răspuns:

Hmm prima tigara am tusit 10 minutelaughing primul sarut hmm parca in clasa a 6 si a fost fff bun si prima iubire nahh mai bine nu zicbig grin