| StefanCatalin1996 a întrebat:

Cum activez internetul pe iPhone 3gs (internet la cartela VODAFONE )?

1 răspuns:
| Lzz a răspuns:

Salut!
Pentru a activa internetul trebuie sa iti configurezi telefonul..intri la Vodafone pe site si ai o optiune pentru configurare internet. unde iti introduci numarul de telefon si primesti un mesaj de la ei cu setarile(mesajul se instaleaza..are o optiune cand il primesti "install").Sau si mai simplu..mergi la un Vodafone si ii rogi sa iti configureze netu la cartela. https://www.vodafone.ro/....../index.htm toate cele bune. Funda?