| loredanalorena a întrebat:

Cum activez internetul pe Samsung Galaxy Fit? Va rog raspuns rapid! Funda si voturi tuturor!

1 răspuns:
| KamyGirl a răspuns:

Eu nu am Samsung Galaxy Fit, dar iti pot spune cum il activez pe al meu :-) Mai intai dai la *100# apoi dai la 5. Optiuni / Oferte de date / iar apoi prima care iti apare, testeaza internet pe mobil timp de 7 zile big grin nu-ti ia niciun ban, e gratis, dar la mine se intampla sa tina 3 saptamani, nu 7 zile; sper si la tine sa fie la fel. :*