| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaug pagini la Google Chrome? Sa fie ca la opera. Chiar nu imi dau seama.

Răspuns Câştigător
| TZi a răspuns:

Buna,
Pai nu prea ai cum, ca nu e la fel ca la opera, adica cand deshizi chrome sa iti apara site-urile cu paginile tale dorite.
Aici ai ceva semenator, adica ai cele mai frecventate pagini web dar nu poti sa adaugi aici tu alte pagini web.
Tot ce poti sa faci e sa afisezi bara de marcaje (favorite bar) si sa salvezi aici paginile tale, adica deschizi pagina dorita, apesi pe steluta, se deshiza o fereastra mica, selectezi ca link-ul sa fie in bara de marcaje (vezi la dosar) si ai terminat.
In felul asta apara pagina micut sub locul unde scrii tu adresele web.
Bafta.

3 răspunsuri:
| TZi a răspuns:

Buna,
Sus langa adresa web este un +, apesi pe el si se deschide o pagina noua. Sau tii apasat Ctrl si apesi tasta T.
Bafta.

| 1000bodies a răspuns (pentru TZi):

Mersi mult, dar vroiam sa spun.cum pun site-uri in miniaturile alea? in casutele alea.

| RazvanHDd a răspuns:

In dreapta sus e o steluta. intrii pe un site si apesi pe steluta si dai terminare pe mesajul aparut si o sa iti apara in new tab (de la "+")