| Vio99102 a întrebat:

Cum adaugi ca prietenii sa te "urmareasca" pe facebook?

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Trebuie să apese ei undeva ca să te urmărească. Asta sau nu le accepţi cerere.
Numai bine! (:

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Atunci cand iti trimite cineva cerere, tu dai anulare ( nu o accepti ) iar atunci iti va urmarii activitatea.

O seara frumoasa!

| RoGaming a răspuns:

Prietenii tai trebuie sa activeze acea optiune pe Facebook. Ei trebuie sa dea pe profilul tau, langa butonul cu "cerere de prietenie " sau "Prieteni v"(v inseamna vazut) este un buton pe care scrie "uramareste". Mult noroc pentru a-i convinge laughing).